Wil je aan de slag met slavernij-educatie? Maar weet je niet goed waar je moet beginnen? Daar hebben Marit Benes en Willemijn Zwart van Komvoor een handig artikel voor geschreven.
Artikel in JSW
Mei 2023 publiceerde JSW (Jeugd in School en de Wereld), het Malmberg-vakblad voor leerkrachten in het basisonderwijs een overzichtsartikel over mogelijke didactieken rondom het slavernijverleden en de doorwerking hiervan in het heden.
Dit artikel beschrijft onder andere het project Overijssel Overzee, waar wij de afgelopen jaren samen met de Overijsselacademie en Stichting Stil Verleden aan gewerkt hebben. Meer hierover vind je op www.overijsseloverzee.nl.
Lees het hele artikel
Het complete artikel lees je hier:
Download het artikel
Liever het artikel downloaden en een andere keer lezen (of printen en dan lezen)? Dat kan natuurlijk ook! Download het artikel hier.